O kabelkách CANDY HANDBAGS
O candy logo rastr

Kabelky Candy Handbags jsou originální, ekologické kabelky vyráběné ručně z recyklovaných materiálů - nepoužitých obalů na sladkosti. Candy Handbags jsou vyráběné  v Mexiku. Díky ruční výrobě je každá kabelka Candy Handbags unikátní a každý kus je jedinečný originál.  Jak kabelky vznikají:  
Kabelky Candy Handbags jsou vyráběny ručně v Mexiku původní technikou starých Mayů, kteří před staletími používali k výrobě svých produktů palmové listy. Nápad vyrábět kabelky z obalů vznikl před osmi lety. Továrny na sladkosti vyhazovaly náviny obalů na čokolády, bonbóny nebo limonády, vyřazené z důvodu chybného tisku nebo při změně produkce. Obaly jsou vyráběny z nepromokavé potravinářské fólie. Nyní se naštěstí daří tyto obaly zpracovávat na unikátní kabelky Candy Handbags. Fólie jsou nařezané na proužky velikosti cca 20x10 cm a s vloženým papírem, který drží tvar, se ručně skládají a sešívají podle barev do finální podoby. Výroba jedné středně velké kabelky trvá několik dní.Kdo kabelky vyrábí: 
Kabelky Candy Handbags vyrábí ručně v Mexiku tým tradičních umělců a výrobců složený z potomků Mayů a Aztéků podle pravidel Fair Trade. Podporujeme tak přímo konkrétní rodiny ze sociálně znevýhodněných skupin původních obyvatel Mexika.Jak pečovat o kabelky Candy Handbags:
Kabelky Candy Handbags jsou kvalitní, pevné a tvarově stálé. Užíváme je a zatěžujeme stejně jako jakoukoliv běžnou kabelku. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je nepromokavá potravinářská fólie, v níž je složený papír. Kabelka je odolná běžným povětrnostním podmínkám. K čištění stačí použít navlhčený hadřík a jemně otřít.


kabelky Candy

 
Partneři: Zdravá výživa, celiakie: bezlepkové potraviny Kvalitní vrtané studny se zárukou